Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków – Petera Quilla aka Star Lorda. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Reklama




















Jezu, kto ten dźwięk tak zjebał? Przecież w kinie nie był taki rozjechany z obrazem. Oglądać się nie da.
zajebisty film polecam
Prawie zapomniałem dlaczego nie lubię dubbingu ;v
Wyrzucie ten dubbing, niech gimby ucz się angielskiego.
a dlaczego niby Polacy maja sie uczyc jezyka swoich „sojuszników” ? jestesmy kolonia Jankeską czy anglosaską?!
Cały świat dubbinguje filmy obcojezczyczne, zeby mozna sie było skupic na ich tresci w pełni, ale zakompleksione dzbany z polski wymuśliły sobie ze dubbing jest bee.. no czyste Polactwo!
swietny film i strona
Świetny film 9/10
Rendering to po prostu jakiś żart