Witam ja wykupiłam pakiet premium u was i dalej nie działa czyli nie mogę zobaczyć u was filmy.Jak wchodzę na stronę którą chcę zobaczyć film to pokazuje mi inną stronę internetową co jest grane??
Film fajny, choć trochę niedorobiony co do treści tak po 3/4 czasu trwania, mogli tego w ostatnich 30 minutach tak nie udziwniać, a np. skupić się trochę na wątku z naszyjnikiem, ale to moja opinia. Mimo wszystko końcówka była spoko. Efekty specjalne mi się podobały, dużo się śmiałam, też na plus nie przeginanie z ideologią. Nowy bohater w uniwersum i to widać, że może się w przyszłości dziać. Dobrze się bawiłam, oglądając ten film 🙂
Co wy kur jak wam nie pasuje dubbing to płacicie 40 zł na lektora profesjonlnego
po napisach jest najlepsza część filmu
Tego się nie da oglądać z dubbingiem. Poczekam na normalną wersję, dla umiejących czytać.
Wrzuci ktoś z lektorem, albo napisami? Polskiego ebbilingu nie daje się słuchać.
Witam ja wykupiłam pakiet premium u was i dalej nie działa czyli nie mogę zobaczyć u was filmy.Jak wchodzę na stronę którą chcę zobaczyć film to pokazuje mi inną stronę internetową co jest grane??
Film fajny, choć trochę niedorobiony co do treści tak po 3/4 czasu trwania, mogli tego w ostatnich 30 minutach tak nie udziwniać, a np. skupić się trochę na wątku z naszyjnikiem, ale to moja opinia. Mimo wszystko końcówka była spoko. Efekty specjalne mi się podobały, dużo się śmiałam, też na plus nie przeginanie z ideologią. Nowy bohater w uniwersum i to widać, że może się w przyszłości dziać. Dobrze się bawiłam, oglądając ten film 🙂
Ludzie,jak wam nie pasuje to wypierdalac do kina…wrzucic nieudacznikom film to jeszcze jęczą ze jakość zła. Mimo, ze film średni to dzięki za wrzutke
Ja pierd… dubbing?
Dubbing?? Nigdy!
jest okej. poczeka sie na lepsza wersje ale ogolnie film kozak 🙂
nie czaje po co dodawac ten film jeszcze kinowa wersja nagrana mikrofalówką 😀