Kobiety często manipulują, kokietują i bawią się facetami, przy czym robiąc z siebie ofiary. I w tym przypadku również, dziewczyna ewidentnie dopuściła się molestowania seksualnego (i to nawet dwukrotnie!) oraz manipulacji w przyjaźni (również dwukrotnie).
Naprawdę nie rozumiem czym się kierowali twórcy, co sobie myśleli robiąc teendramę sci-fi z niezrównoważoną psychicznie i niedojrzałą emocjonalnie, narcystyczną nastolatką w roli głównej, Why..?!
Kobiety często manipulują, kokietują i bawią się facetami, przy czym robiąc z siebie ofiary. I w tym przypadku również, dziewczyna ewidentnie dopuściła się molestowania seksualnego (i to nawet dwukrotnie!) oraz manipulacji w przyjaźni (również dwukrotnie).
Naprawdę nie rozumiem czym się kierowali twórcy, co sobie myśleli robiąc teendramę sci-fi z niezrównoważoną psychicznie i niedojrzałą emocjonalnie, narcystyczną nastolatką w roli głównej, Why..?!