Manel ukrywa się przed chorobą podobną do wścieklizny, która ogarnęła planetę. Zmuszony do opuszczenia schronienia, spotyka nieoczekiwanych towarzyszy podróży.
Manel ukrywa się przed chorobą podobną do wścieklizny, która ogarnęła planetę. Zmuszony do opuszczenia schronienia, spotyka nieoczekiwanych towarzyszy podróży.
zakończenie chujowe
Dobry film. Jak dla mnie to właśnie hiszpańskie kino jest od bardzo dawna chyba najlepszym kinem jeśli chodzi o kino europejskie.
To ekranizacja pierwszej z trzech części. Książki były świetnie napisane. Boom na filmy o zombie dawno się zakończył, ale można śmiało obejrzeć.
Beznadzieja. Kolejny kretynski film o zoombiee
Zajebomba
fajny polecam