Do wszystkich, wolniej myślących z dołu; To jest film sci-fi przedstawiający niedaleką przyszłość, więc i technologia jest odpowiednio wyżej zaawansowana. A jeśli film jest zbyt ciężki na zwykłą, randomową, polską główkę.. to proponuję wracać do oglądania „M jak Miłość” i nie robić z siebie wstydu
Uwaga, komentarz zawiera spoiler!!!
Jedyna nieścisłość która kłuła w oczy, to że materiał z którego były wykonane wizjery hełmów w ostatnich scenach został tak łatwo stłuczony za pomocą zwykłej gaśnicy. Film nawet spoko, czarny tradycyjnie zginą jako pierwszy.
Jak nie będziesz wnikał rezultaty badań nad ciśnieniem panującym na dnie rowu mariańskiego i innych badań laboratoryjnych i podejdziesz do tego filmu jak do filmu a nie rzeczywistości i prawdziwej historii to całkiem fanie się ogląda 🙂
To nawet nijak się ma do s-f. W skafandrze głębinowym który waży ponad 300 kg można zejść maksymalnie na głebokość 300m. 10 tys m to ciśnienie 1000 bar!!!!
Świat pełen jest czubków . Film jak najbardziej na plus . Nie nudziłem się ani chwile
Do wszystkich, wolniej myślących z dołu; To jest film sci-fi przedstawiający niedaleką przyszłość, więc i technologia jest odpowiednio wyżej zaawansowana. A jeśli film jest zbyt ciężki na zwykłą, randomową, polską główkę.. to proponuję wracać do oglądania „M jak Miłość” i nie robić z siebie wstydu
dobry
Spoiler!
Ktoś może wyjaśnić dlaczego nie mogły skorzystać we 2 z jednej kapsuły
Uwaga, komentarz zawiera spoiler!!!
Jedyna nieścisłość która kłuła w oczy, to że materiał z którego były wykonane wizjery hełmów w ostatnich scenach został tak łatwo stłuczony za pomocą zwykłej gaśnicy. Film nawet spoko, czarny tradycyjnie zginą jako pierwszy.
Jak nie będziesz wnikał rezultaty badań nad ciśnieniem panującym na dnie rowu mariańskiego i innych badań laboratoryjnych i podejdziesz do tego filmu jak do filmu a nie rzeczywistości i prawdziwej historii to całkiem fanie się ogląda 🙂
Jak już nie macie co to można obejrzeć, szału nie ma
Przychylam się do DAJMO. Szkoda czasu.
film.ok.wart obejrzenia
To nawet nijak się ma do s-f. W skafandrze głębinowym który waży ponad 300 kg można zejść maksymalnie na głebokość 300m. 10 tys m to ciśnienie 1000 bar!!!!
ogladaliscie Titanica ? tam schodzili w kapsule na 4 km i mieli 4 cm szyby,a tu popierd…ja jak po ksiezycu w rowie Marianskim.
super film jednym zdaniem 🙂
Polecam 8/10. Momentami było nudnawo stąd ocena niżej
To byłby zaje fajny prolog do Pacific Rim, a moze jest? cos jak Prometeusz dla Aliena
Film fajny 8.5/10