CDA-HD – Darmowe Filmy i Seriale w HD Online
  • Źródła Serwis Dźwięk / Język Jakość



  • HD Głębia strachu / Underwater (2020)

    Głębia strachu / Underwater (2020)

    Głębia strachu / Underwater (2020)

    Underwater    31 January 2020

    95 min AkcjaDramatSci-FiThriller

    6
    IMDB: 6/10 83 głosów

    , , , , , , , ,

    USA




  • Zgłoś problem

    Grupa naukowców usiłuje wydostać się ze zniszczonej przez trzęsienie ziemi podwodnej stacji badawczej.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    14 komentarzy

    1. YourGrace pisze:

      Świat pełen jest czubków . Film jak najbardziej na plus . Nie nudziłem się ani chwile

    2. Groot pisze:

      Do wszystkich, wolniej myślących z dołu; To jest film sci-fi przedstawiający niedaleką przyszłość, więc i technologia jest odpowiednio wyżej zaawansowana. A jeśli film jest zbyt ciężki na zwykłą, randomową, polską główkę.. to proponuję wracać do oglądania „M jak Miłość” i nie robić z siebie wstydu

    3. Ben pisze:

      Spoiler!
      Ktoś może wyjaśnić dlaczego nie mogły skorzystać we 2 z jednej kapsuły

    4. 132 pisze:

      Uwaga, komentarz zawiera spoiler!!!
      Jedyna nieścisłość która kłuła w oczy, to że materiał z którego były wykonane wizjery hełmów w ostatnich scenach został tak łatwo stłuczony za pomocą zwykłej gaśnicy. Film nawet spoko, czarny tradycyjnie zginą jako pierwszy.

    5. To ja pisze:

      Jak nie będziesz wnikał rezultaty badań nad ciśnieniem panującym na dnie rowu mariańskiego i innych badań laboratoryjnych i podejdziesz do tego filmu jak do filmu a nie rzeczywistości i prawdziwej historii to całkiem fanie się ogląda 🙂

    6. Cy4K pisze:

      Jak już nie macie co to można obejrzeć, szału nie ma

    7. 12345 pisze:

      Przychylam się do DAJMO. Szkoda czasu.

    8. szczepan pisze:

      film.ok.wart obejrzenia

    9. dajmo pisze:

      To nawet nijak się ma do s-f. W skafandrze głębinowym który waży ponad 300 kg można zejść maksymalnie na głebokość 300m. 10 tys m to ciśnienie 1000 bar!!!!

    10. jaroo pisze:

      ogladaliscie Titanica ? tam schodzili w kapsule na 4 km i mieli 4 cm szyby,a tu popierd…ja jak po ksiezycu w rowie Marianskim.

    11. karolus81 pisze:

      super film jednym zdaniem 🙂

    12. DarKnight pisze:

      Polecam 8/10. Momentami było nudnawo stąd ocena niżej

    13. popo2 pisze:

      To byłby zaje fajny prolog do Pacific Rim, a moze jest? cos jak Prometeusz dla Aliena
      Film fajny 8.5/10

    Podobne filmy