Nie mam pojęcia po co powstają tego typu filmy. Nie ma w nich żadnego sensu, żadnej logiki i żadnego przesłania. Znaleziony pod tagiem ‚Horror’ powinien przynajmniej straszyć. A tak niestety nie było. Zaczynamy nie wiedząc o co chodzi, kończymy na tym samym. Ten film to po prostu ściek. Szkoda mi ludzi, którym zabrano czas z ich życia aby musieli zagrać w tym gównie. Chociaż to prawdopodobnie zwykli przechodnie, bo poziom aktorstwa tych ludzi jest zatrważający, Drogi czytelniku, nie marnuj swojego czasu, przeznacz go na coś innego, a nie będziesz żałował w przeciwieństwie do mnie.
Nie mam pojęcia po co powstają tego typu filmy. Nie ma w nich żadnego sensu, żadnej logiki i żadnego przesłania. Znaleziony pod tagiem ‚Horror’ powinien przynajmniej straszyć. A tak niestety nie było. Zaczynamy nie wiedząc o co chodzi, kończymy na tym samym. Ten film to po prostu ściek. Szkoda mi ludzi, którym zabrano czas z ich życia aby musieli zagrać w tym gównie. Chociaż to prawdopodobnie zwykli przechodnie, bo poziom aktorstwa tych ludzi jest zatrważający, Drogi czytelniku, nie marnuj swojego czasu, przeznacz go na coś innego, a nie będziesz żałował w przeciwieństwie do mnie.