Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

Reklama




















Film swietny 7/10 Polecam Robert Maklowicz
Dobry horror według mnie 8+/10
już moje gówno w kiblu jest lepsze niż ten film polecam się wysrać i popatrzeć do kibla na gówno na to samo wyjdzie i nie stracicie 1:30h
?masakra film tandeta szkoda tylko misia i prosiaczka bo bajka jest fajna ;-(
LUDZIE TAK BEZNADZIEJNEGO BADZIEWIA TO OD LAT NIE OGLĄDAŁEM !!!!!! SZKODA SŁÓW ZERO GRY AKTORSKIEJ ZERO FABUŁY ZERO ALL!!!!!! NIE POLECAM NIE POLECAM I JESZCZE RAZ NIE POLECAM!!!!!!!! DLA MNIE -10 NA 10
jak dla mnie to jest 10/10