Eddie i Venom uciekają, ścigani przez siły z ich obu światów. Zacieśniająca się sieć niebezpieczeństw zmusza ich do podjęcia druzgocącej decyzji, która zakończy ich wspólną podróż.
Eddie i Venom uciekają, ścigani przez siły z ich obu światów. Zacieśniająca się sieć niebezpieczeństw zmusza ich do podjęcia druzgocącej decyzji, która zakończy ich wspólną podróż.
Niech wstawiającego dubbing i syntetyka dopadnie wyposzczony Biederoń od tyłu.
zajefajne
Kurwa, tego szitu nie da się oglądać. Dabing, to wiadomo, totalne dno. Polski dabing do takich filmów jest najgorszy na świecie. Nie można zrozumieć, o te pokolenie zetek tam gada. Myślałem, że jest tu lektor, a to jakiś syntetyczny ddekiel, którego też się nie da zrozumieć, bo gada, jakby przyspieszony dwukrotnie. Amerykańskie, komusze kino zdechło.
śmo śmo, śmo śmo, psiak który powstał, jest kluczem do mojej urynności.
kto ogląda z dubbingiem przecież to śmieć i
bardzo fajny ale mogli lekko przedłużyć fabułę
Zdecydowana wanie za krótkie . Dzięki
Ogląda się to jak reklamę ?