Jeden z ocalałych po epidemii groźnego wirusa opuszcza małą wyspę i udaje się na stały ląd. Wkrótce odkrywa, że zmutowali nie tylko zarażeni, ale także ci, którzy przetrwali.
Jeden z ocalałych po epidemii groźnego wirusa opuszcza małą wyspę i udaje się na stały ląd. Wkrótce odkrywa, że zmutowali nie tylko zarażeni, ale także ci, którzy przetrwali.
Początek trochę świrowaty. Jakieś antychrześcijańskie zboczenie filmowców.
Bardziej jakiś psycho ryje bert
Jestem zwyczajnie rozczarowany.
Przewidywalne jak zawsze a postać która miała być główną atrakcją była ledwie słabym dodatkiem.
Ciekawy… chyba fajnie by było obejrzeć kiedyś drugą część