W świecie przyszłości, gdzie zbuntowane roboty i wszechpotężna sztuczna inteligencja przejmują władzę nad światem, kapitan Monroe i jego załoga za wszelką cenę próbują zapobiec upadkowi ludzkości.
W świecie przyszłości, gdzie zbuntowane roboty i wszechpotężna sztuczna inteligencja przejmują władzę nad światem, kapitan Monroe i jego załoga za wszelką cenę próbują zapobiec upadkowi ludzkości.
Mam dwie wiadomosci:
Da się przewijać i jeśli ktoś chce ogladać polecam ten tryb.
Dwa koncówka wygladała na zapowiedź części 2 – oby nie.
O kużwa ale syf. Uwielbiam Sci-Fi ale to pobiło na głowę nawet filmy z Asylium. Jakby ktoś zaczął nagrywać film od środka za pomocą smartfona i programu do obróbki grafiki. Tego się nie da odzobaczyć. Niewątpliwie mój nr 1 EVER.
dawno nie oglądałęm taiego gniota
W skali 1-10 daję 1,4. Za dźwięk odejmuję 1,5.