Film taki 6/10 . Główna rolą gra tutaj psychiatra aktor Malek , który swoją drogą wcale nie pasuje do roli i jego gra aktorska jest tragiczna. Göring jakby spadł na drugi plan. Jak ktoś zna trochę historię procesu ,to zawiedzie się trochę na tym filmie. Dał bym dużo lepszą ocenę gdyby nie Maleka i jego rolę w całym procesie
Bardzo polecam
7/10
Film taki 6/10 . Główna rolą gra tutaj psychiatra aktor Malek , który swoją drogą wcale nie pasuje do roli i jego gra aktorska jest tragiczna. Göring jakby spadł na drugi plan. Jak ktoś zna trochę historię procesu ,to zawiedzie się trochę na tym filmie. Dał bym dużo lepszą ocenę gdyby nie Maleka i jego rolę w całym procesie
film słaby jeśli ktoś miał sposobność spotkania osoby która brała udział w tym przedstawieniu to film jest mgłą rzeczywistośći