Po zmasowanej inwazji nieznanego gatunku istot, niedobitki ludzkości znajdują schronienie w górskich enklawach, gdzie nie sięga moc potworów. W jednej z nich, położonej w skalistym paśmie Kolorado, Will Bridger mierzy się z widmami przeszłości i postępującą chorobą syna – Huntera. Kiedy brak lekarstw i nagły wypadek narażają chłopca na śmiertelne niebezpieczeństwo, Bridger, stawiając czoła najgorszym koszmarom, wyrusza do miasta leżącego daleko poza „bezpieczną strefą”. W przeprawie przez terytorium bestii, towarzyszą mu Nina i Katie – dwie wrogie sobie kobiety, połączone wspólnym celem. Czy ryzykując wszystko, trójka śmiałków znajdzie ratunek, zanim będzie za późno?

Reklama




















Jak dla mnie to film można obejrzeć. Ocena 5,5/10.
Dla mnie nawet spoko. Lubię takie klimaty.
Film kręcony w Zakopanym, przy udziale głównej bohaterki – aktywistki Polska 2050 i białego euoro-Afrykańczyka o ciemnej karnacji, ze statusem imigranta.
Ale, że w Zakopanem??