Przepiękny, wzruszający film. Odzwierciedleniem pająka są nasze lęki i traumy. Które należy zrozumieć, zaakceptować – finalnie przebaczyć.
Największą wartością w życiu każdego człowieka, która da nam spełnienie, to życie dla drugiej osoby, to miłość. I na tle tego nieskończonego wszechświata, jak się okazuje – nie ma nic większego.
Polecam ten film każdemu, kto zmaga się ze swoim lękiem, bądź egoizmem, brakiem zrozumienia.
Jedyny pewny przekaz płynący z filmu w którym gra Adam Sandler brzmi, „To nie sztuka być chujowym aktorem.. sztuką jest takim pozostać.” Sandler + Film = Kupa
Odczułem nagle wielką chęć porozmawinia z tobą. Jaki jest sens komenotwania tego filmu w ten sposób? Kto chce obejrzec i tak obejrzy, kazdy wyciagnie swoje wnioski, to zrozumiale. Natomiast nie rozumiem co ma gra aktorska do calosci jako film
Czy ty rozumiesz co ty piszesz? Jak to co ma gra aktorska do filmu, przecież Sandler gra gąówną rolę, przez cały film wodzisz praktycznie tylko jego, więc jeśli on spierdoli, to film do dupy. To bie chyba chodziło o scenariusz, który jest pewnie lepszy niż film. Ogólnie sam film też jest totalną kupą, nieralistyczny i absurdalny. Astronauta łączy się poprzez rozmowę video między Ziemą a Pierścieniem Jowisza i prowadzi rozmowę bez żadnego czasowego opóźnienia??! Zajebiście, brawo! Film zrobiony przez idiotów dla idiotów, w dodatku grany przez idiotę bez talentu.
Nie traćcie czasu, wystarczy, że ja straciłem prawie 2 godziny z życia
Przepiękny, wzruszający film. Odzwierciedleniem pająka są nasze lęki i traumy. Które należy zrozumieć, zaakceptować – finalnie przebaczyć.
Największą wartością w życiu każdego człowieka, która da nam spełnienie, to życie dla drugiej osoby, to miłość. I na tle tego nieskończonego wszechświata, jak się okazuje – nie ma nic większego.
Polecam ten film każdemu, kto zmaga się ze swoim lękiem, bądź egoizmem, brakiem zrozumienia.
Właśnie dzisiaj oglądałem. Ciekawy przekaz mówiący o tym by nie gonić zbytnio do przodu a zająć się tym co jest do zrobienia. Dzięki Pozdrawiam
Jedyny pewny przekaz płynący z filmu w którym gra Adam Sandler brzmi, „To nie sztuka być chujowym aktorem.. sztuką jest takim pozostać.” Sandler + Film = Kupa
Odczułem nagle wielką chęć porozmawinia z tobą. Jaki jest sens komenotwania tego filmu w ten sposób? Kto chce obejrzec i tak obejrzy, kazdy wyciagnie swoje wnioski, to zrozumiale. Natomiast nie rozumiem co ma gra aktorska do calosci jako film
Czy ty rozumiesz co ty piszesz? Jak to co ma gra aktorska do filmu, przecież Sandler gra gąówną rolę, przez cały film wodzisz praktycznie tylko jego, więc jeśli on spierdoli, to film do dupy. To bie chyba chodziło o scenariusz, który jest pewnie lepszy niż film. Ogólnie sam film też jest totalną kupą, nieralistyczny i absurdalny. Astronauta łączy się poprzez rozmowę video między Ziemą a Pierścieniem Jowisza i prowadzi rozmowę bez żadnego czasowego opóźnienia??! Zajebiście, brawo! Film zrobiony przez idiotów dla idiotów, w dodatku grany przez idiotę bez talentu.