moim zdaniem film przepiękny opowiada o życiu żywiołów i jest bardzo wciągający i pełen emocji i wzruszający i polecam dla każdego mam nadzieje że bezie 2 część.
Wow. No brak mi słów po prostu, pełen emocji film, który można polecić zarówno dzieciom jak i dorosłym. Zawsze oglądam tylko z napisami po polsku, bo z moich doświadczeń wyniosłem tylko złe odniesienia względem polskiego dubbingu, jednak coraz bardziej się przekonuje po tym filmie.
3/10
moim zdaniem film przepiękny opowiada o życiu żywiołów i jest bardzo wciągający i pełen emocji i wzruszający i polecam dla każdego mam nadzieje że bezie 2 część.
masakra, odradzam, strata czasu
Wow. No brak mi słów po prostu, pełen emocji film, który można polecić zarówno dzieciom jak i dorosłym. Zawsze oglądam tylko z napisami po polsku, bo z moich doświadczeń wyniosłem tylko złe odniesienia względem polskiego dubbingu, jednak coraz bardziej się przekonuje po tym filmie.
Polecam bardzo! 9/10