nie ktorzy by chyba chcieli ogladac mordobicie , to niech zmienia film mnie akurat takie cos nie interesuje, dobrze ze sa normalni fani kina co podzielaja moja opinie na temat filmu -.– jest dobry!!
i to jest wlasnie sztuka!! jak zrobic ciekawy film s-f bez jakis tam suprmenow , batmanow , normalny film , walka o przetrwanie, ,, przygoda ,, ciekawy , dobrze sie oglada , nie rozumiem , jak mozna az tak krytykowac ten film – wielcy fachowcy od filmow . dobre 6.3 pkt
Fajny film, podobało mi się jak pokazano uderzenie asteroidy w ziemie 65 milionów lat temu. W sumie oglądałem to przez tego aktora który grał w Star Wars. I odpowiadając koledze dwie osoby grają bo oni tylko przeżyli xd
O… i taki film wato obejrzeć
nie ktorzy by chyba chcieli ogladac mordobicie , to niech zmienia film mnie akurat takie cos nie interesuje, dobrze ze sa normalni fani kina co podzielaja moja opinie na temat filmu -.– jest dobry!!
i to jest wlasnie sztuka!! jak zrobic ciekawy film s-f bez jakis tam suprmenow , batmanow , normalny film , walka o przetrwanie, ,, przygoda ,, ciekawy , dobrze sie oglada , nie rozumiem , jak mozna az tak krytykowac ten film – wielcy fachowcy od filmow . dobre 6.3 pkt
Nawet fajny. W skali kinomaniaczki dobre 6,5*
dobry film, krótki, mało słów, mozna obejrzeć raz, czasu sie nie traci
Dno totalne. Nudy i tyle
Fajny film, podobało mi się jak pokazano uderzenie asteroidy w ziemie 65 milionów lat temu. W sumie oglądałem to przez tego aktora który grał w Star Wars. I odpowiadając koledze dwie osoby grają bo oni tylko przeżyli xd
ale szmira więkrzej nie widziałem w filmie grają tylko dwie osoby,budzet filmu to pewnie 1000 dolarów moja ocena to -10
Spodoba się dzieciom, fanom Parku Jurajskiego i Avatara