Od wieków byli i są naszymi przyjaciółmi, niemcy i ruskie, a teraz kiedy do władzy powrócił bezczelny kłamca, rudy szkodnik, tresowany piesek Merkel odczujemy tą przyjaźń na własnej skórze, znów będzie trzeba jechać zbierać szparagi.
Tak właśnie wygląda wojna, młodzi. Brud, smród, szczury, ból, zimno, zmęczenie, strach, hałas. Nie ma litości, nie ma mamy. Nikt się nad wami nie zlituje, nikt wam nie pomoże. Jeśli przeżyjecie, zostaniecie kalekami fizycznymi i psychicznymi. To nie latanie z karabinem i strzelanie do botów w COD, MOH, ArmA czy Battlefield. Pomyślcie o tym, zanim dacie się zamienić w mielonkę na froncie, walcząc w interesie ludzi, którzy zawsze będą mieli wygody.
Od wieków byli i są naszymi przyjaciółmi, niemcy i ruskie, a teraz kiedy do władzy powrócił bezczelny kłamca, rudy szkodnik, tresowany piesek Merkel odczujemy tą przyjaźń na własnej skórze, znów będzie trzeba jechać zbierać szparagi.
@OPFOR dzieki za info. Myslalem, ze na wojnie to sie przytula i wzajemnie daruje sie miloscia xd
Tak właśnie wygląda wojna, młodzi. Brud, smród, szczury, ból, zimno, zmęczenie, strach, hałas. Nie ma litości, nie ma mamy. Nikt się nad wami nie zlituje, nikt wam nie pomoże. Jeśli przeżyjecie, zostaniecie kalekami fizycznymi i psychicznymi. To nie latanie z karabinem i strzelanie do botów w COD, MOH, ArmA czy Battlefield. Pomyślcie o tym, zanim dacie się zamienić w mielonkę na froncie, walcząc w interesie ludzi, którzy zawsze będą mieli wygody.
dno
Nie moge patzeć na tak brutalną walke