Tajny nazistowski obóz zagłady w Sobiborze powstał wyłącznie w celu przeprowadzenia masowej eksterminacji Żydów. Jednak 14 października 1943 roku doszło do największego i najbardziej skutecznego w historii II Wojny Światowej buntu więźniów, więźniowie chwycili za broń.

Reklama




















Nawet w takich materiałach, pojawiają się takie bzdury. Nazistowskie, czyli jakie? Jak żyję, nigdy nie słyszałem o takim państwie. Niemieckie obozy koncentracyjne, a nie nazistowskie. Za naszą zachodnią granicą mamy niemcy, a nie państwo Nazizm. To niemcy wywołały wojnę, a nie jacyś naziści. To niemcy krzyczeli „sieg heil”, a nie jacyś naziści.
Dziś tak działa w Polsce TVN wmawiając ludziom że UE pod nadzorem niemiec to błogosławieństwo a tusk ma nadzorować polski land