Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli.

Reklama




















Film jest tak głupi i pozbawiony logiki, że to się w pale nie mieści. Całe miasto samych zabójców, brak policji, Vick wali pięścią w książkę, zamiast bezpośrednio w twarz.
Scenariusz chyba pisał lewak po narkotykach. W 3 częściach cały czas to samo. Brak fabuły, tylko tryb God Mode i kolejne levele.
film jest dobry i duzo akcji jest o takie filmy chodzi
film ciekawy walki non stop coś sie dzieje więc spoko film
te psy to ich na strzała zabijają xD
po ciuluĄ koncowka…
Punisher (ten z netflixa) by go zabił z łatwością
Ten film totalnie nie trzyma się kupy !!
4 razy juz go mogli zabic… a niektórzy umierają od 1 oderzenia…