Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

Reklama




















Gratulacje twórcy! Stworzyliście film który jest podróbką takich bajek jak: Ria i ostatni smok, dzwoneczek, my little pony i Mia i ja! Zdecydowanie (NIE) polecam! Film był (okropny) cudowny a fabuła (podrabiana) świetna!
Ftw przecież to jest podróbka Raya i ostatni smok 1 do 1 ;-; Nie dość że tytuł to jeszcze fabuła, obejrzyjcie sobie oryginał a nie te nędzną podróbę.