Jest to opowieść o zmaganiu się z odziedziczeniem 3 milionów dolarów w Rumunii w czasach komunistycznych, kiedy posiadanie 1 dolara może oznaczać utratę wolności. Porusza także temat jak można kupić, jeżeli nie szczęście to wolność wyboru nieszczęścia.

Reklama




















Jak dla mnie super film. Człowiek jest silniejszy od systemu tylko musi być świadomy i żyć w spólnocie. Nie może być podzielony jak robią z nami nasze rządy…