Po zakończeniu wojny nuklearnej Australia jest zniszczona. Ludzie mieszkają w silnie ufortyfikowanych warowniach, ponieważ po drogach szaleją gangi niebezpiecznych przestępców. Benzyna jest na wagę złota. Były policjant Max przybywa do jednej z takich osad i pomaga jej mieszkańcom walczyć z atakującymi ich gangami, których celem jest zdobycie znajdującej się w wiosce rafinerii.

Reklama




















Wytwórnia WB nawet te 45 lat temu już robiła całkiem dobre filmy, choć oczywiście nie obyło się bez drobnych uchybień, które w XXI w. trochę „męczą”. Film obowiązkowy.
7/10