Agent CIA Bryan Beneventi oraz agentka MI6 Finola Jones badają sprawę wraku statku kosmicznego, którego szczątki znajdują się na całym świecie. Mimo odmiennych charakterów i podejścia do sprawy, muszą ze sobą współpracować, ponieważ fragmenty pojazdu obcych zaczynają źle wpływać na ludzkość i planetę.



Szkoda, że został anulowany i nie będzie 2 sezonu.
Dobrze się oglądało 1 sezon.
Czekam na dalsze odcinki. Dla mnie mega. Fakt że niektóre odcinki nudne ale widzę potencjał
Serial dla koneserów.
Bardziej jest to kryminał, bez akcji, z prowadzeniem śledztwa, niż SF.
Niby coś tam lata, przenika, ale poza efektami, to w sumie nic się nie dzieje.
Dla mnie nie do przetrawienia i nudne. Po pierwszych dwóch odcinkach dałem sobie spokój.
Niby się fajnie zapowiadał, mógł się kojarzyć trochę z radzieckim opowiadaniem „Piknik na skraju drogi”. Niestety nuda zabija serial.
?