Dobosz chce przesłuchać Świtalskiego, dlatego też na własne życzenie wychodzi ze szpitala. Strażniczka Agata znajduje się w rękach Barkovej, która posługuje się nią, aby wyciągnąć informacje od Wiśniaka. Agata i Wiśniak są w niebezpieczeństwie i muszą walczyć o swoje życie. Rebrow przekazuje Prokurator Dobosz mocny dowód w sprawie. Doktor sprzeciwia się Pułkownikowi i każe zespołowi ruszać do akcji. Rozpoczyna się wyścig z czasem…

Mysle ze to juz ostatni sezon był 🙂 Sprawa w sumie rozwiazana.
Serial zajebisty! Moje ulubione poboczne postacie to młoda- Aga, no i Łuczak oczywiscie gosciu nie do wyjebania 🙂 Az szkoda ze juz koniec.
Jeden z nielicznych dobrych seriali w ciągu ostatnich lat.
Oby kręcili jak najdłużej z dobrą fabułą ?
petarda