Pełen okrucieństwa, mroczny horror. Kandydat skrajnej prawicy wygrywa drugą turę wyborów prezydenckich we Francji. Grupa młodych rabusiów wkrada się do tajnej siedziby, znajdującej się na starym górniczym odludziu. Zbyt późno przekonają się, że zamieszkana jest przez neo-nazistów, kanibali.

Reklama




















Mi się nie podobał. Dla mnie pojebany ale to moja opinia. Nie dam więcej niż 3/10….
nie wiedzialem ze w shotgunie jest wiecej naboi niz w karabinie o.O jada na cheat’ach