Super film, fajnie wrócić do wszystkich części zaczynając od pierwszej. Ciekawi mnie tylko jedno, dlaczego jest cenzura w 34 minucie, jak są na pogrzebie, dwie postacie ocenzurowane. Czyżby jakieś problemy z kasą po produkcji czy co heh.
Te filmy o boksie i tych pedalskich ,,bokserach,, to taka chała ,że się śmiać chce! HAHahhahah Setki ciosów z całej siły i nic, oczekiwanie na każdy cios jak na zabawkę! Masakra jakie gnioty ludziom wciskają..
Super film, fajnie wrócić do wszystkich części zaczynając od pierwszej. Ciekawi mnie tylko jedno, dlaczego jest cenzura w 34 minucie, jak są na pogrzebie, dwie postacie ocenzurowane. Czyżby jakieś problemy z kasą po produkcji czy co heh.
Te filmy o boksie i tych pedalskich ,,bokserach,, to taka chała ,że się śmiać chce! HAHahhahah Setki ciosów z całej siły i nic, oczekiwanie na każdy cios jak na zabawkę! Masakra jakie gnioty ludziom wciskają..