Po 16 latach od udanego ataku na więzienie, przeprowadzonego na zlecenie grupy rewolucjonistów, ich były lider Bob Ferguson ukrywa się na pustyni, starając się uciec przed swoim śmiertelnym wrogiem – pułkownikiem Stevenem Lockjawem . Gdy jego córka, Willa Ferguson, zostaje porwana, na jaw wychodzą nieoczekiwane sojusze, a pomocą służy mu dawny mentor – Sensei Sergio . Rewolucjoniści ponownie jednoczą siły, by ocalić Willę. Na drodze staną im jednak nie tylko bezwzględni przeciwnicy, lecz także groteskowy świat.

Reklama




















nie polecam, słabe .
Ten dubbing jest tragiczny.
Ale gniot XD
Film jest spoko, do dubbingu idzie przywyknąć… kazdy, kto ma za ciasne prawicowe gacie bedzie hejtował ten film, by za wielu nie obejrzało go i zrozumiało, jak prawicowe zwisy hipokryzją chcą zdobyć swiat. Ubierać niskie pobudki w wysokie frazesy przeciw gwałcąc sami siebie…
Luciano Pavarotti, jemu glos tez podlozysz?
pomyłka film , strata czasu . zeniada
Dubbing żałosny a reszta jak poniżej….
Ogolnie film kaszana jedna wielka pomylka i strata czasu
Szkoda, że tego nie da się odzobaczyć i do tego dubbing na poziomie dziecka z przedszkola. WB schodzi na psy tak jak i główny aktor.