Oczywiście, że da się obejrzeć ale w mojej ocenie najgorszy poboczny mini serial. Nudny, przewidywalny, przeciągające się sceny walk. Takie księżniczki walczące z facetami. Nic nie wyjaśnia za to miesza w historiach próbując stworzyć nowe podwątki.
Jestem wielkim fanem trylogii SW, mniejszym seriali powiązanych z tym arcydziełem ale powiem Wam, że nawet da się to obejrzeć. W skali od 1 do 10 dobre 6,5.
Oczywiście, że da się obejrzeć ale w mojej ocenie najgorszy poboczny mini serial. Nudny, przewidywalny, przeciągające się sceny walk. Takie księżniczki walczące z facetami. Nic nie wyjaśnia za to miesza w historiach próbując stworzyć nowe podwątki.
jak to obejrzec?
Na czworaka
Jestem wielkim fanem trylogii SW, mniejszym seriali powiązanych z tym arcydziełem ale powiem Wam, że nawet da się to obejrzeć. W skali od 1 do 10 dobre 6,5.