Gdy globalna pandemia niszczy cywilizację, zahartowany w bojach ocalały przejmuje opiekę nad 14-letnią dziewczyną, która może być ostatnią nadzieją ludzkości.
Serial promuje wartości ” demokratycznych elit ” jest tutaj ideologia LGBT, zmiana orientacji na homoseksualną, eutanazja, komunizm. Mi brakuje tylko niemieckich wiatraków i teńczowego Rafała, ale może w następnych odcinkach się pojawią…
Serial promuje wartości ” demokratycznych elit ” jest tutaj ideologia LGBT, zmiana orientacji na homoseksualną, eutanazja, komunizm. Mi brakuje tylko niemieckich wiatraków i teńczowego Rafała, ale może w następnych odcinkach się pojawią…
nawet nie jest to takie złe jak pisali , powiem że nawet sie wciągnąłem po 1 sezonie
Pedalskie Gówno
Proponuję żebyś jednak wrócił do oglądania smerfów, to za wysoki poziom dla ciebie
Dodajcie drugi sezon proszę
Dodajcie sezon 2 proszę
Dodajcie sezon 2 jak będzie