Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.

Reklama

















![[REC] (2007)](https://image.tmdb.org/t/p/w185/rumZHQHnGUXIdFM61muwENvtk7P.jpg)

![[Rec]³: Geneza / [REC]³ Génesis (2012)](https://image.tmdb.org/t/p/w185/6K6Iw3TAwk6cSPPYejUPPY9X8R6.jpg)
Najważniejsze że zawsze można zejść z drogi fiuta
jeśli chodzi o efekty i te multiversum to niezłe ten co gra KANGA swietnie wypadł czego chcieć
sc -fi nie dla kazdego
Po jakiemu oni seplenią?
nie znam języka, to ujrzeniu białego afro-amerykanina, o ciemnej karnacji wyłączyłem.
Nie da się qwa patrzeć na to gówno na ustach Mich… Pf….. Niektóre kobiety nie umieją się starzeć z klasą…..
Nie rozumiem o co ludziom chodzi z tym filmem. Film jak każdy marvela podobny klimat i żarty bez większej róznicy między poprzednią częścią. Idealny na wieczór, dobre efekty specjalne. Ja osobiście polecam oglądajcie i nie sugerujcie się złymi opiniami. W tego typu filmie liczy się rozrywka a nie doszukiwanie się sensu i logiki we wszystkim.
dotrzymalem prawie do konca ,,qrwa jak mozna to nazwac FILMEM !! ogolnie juz sie upilem pijac drinki by przetrawic sens fabuly i mysl rezysera ,ale za uja mi to nie wychodzi ..no coz ..ktos kto chce bajki ogladnac -na 10 ktos kto chce ..w sumie tylko bajki .. no coz…2 cos tam ze efekty …ale ?!?!?!?!.. ok DNO