„Thor: Miłość i grom” wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął – konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która – ku jego zdziwieniu – posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam. Razem wyruszają w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż, by rozwiązać zagadkę zemsty Rzeźnika Bóstw i powstrzymać go, nim będzie za późno.


Reklama




















super
Ogólnie to najbardziej mnie interesuje Gorr itd, on jest o wiele silniejszy no ale dobra da sie oglądać.
Dziękuje bardzo że można oglądać w HD.
Ta hejtowana kwestia:
Spoko film no ale wiadomo że MCU ma wyj3bane że paru prawilniaków sie zesra o te LGBTQ dziwaczne bzdety, im chodzi o WIĘKSZOŚĆ która NIESTETY ale jest za autystycznym ruchem baranów LGBTQ i chcą im dosłodzić xD
k€rwa musieli wjebać wątek dwóch zakochanych pedałów na koniec,aż mi się 6 letnie dziecko zapytało ,o co chodzi
? Choroba psychiczna i wszystko na temat
współczuje twojemu dziecku serio, oby jka dorosło zdało sobie sprawe jakiego tatusia ma zjebanego
tak długo jak ludzie beda chodzic do kina i płacić za takie gnioty tak długo beda one powstawac.
Kolejne gowno MARVELA . Teraz w każdym filmie będzie gender? Thor Thorzyca, a później pewnie Thor sie spichnie z kamiennym golemem i bedzie para. Koniec już nie oglądam MARVELA
Ten film jest straszliwym badziewiem. Glupszego i wiekszego gowna nie widzialem juz od dawna.
bossze jakie to durne i tyle kasy na to wydali
nie do oglądania…
epicka PORAŻKA jak ostatni matrix czyli gender zamiast filmu… niby na luzie ale wyszło straszne g.. fabuła dla bardzo młodych głupich dzieci. _pranie mózgu od młodości THOR RIP
Dziękuję za wstawienie filmu z jakością HD i dubbingiem.
Szczerze to film wygląda jak sklejony z dwóch różnych i z wepchaną na siłę komedią. Zrobiłem chyba ze 4 przerwy w trakcie i jakoś nie chciało mi się specjalnie wracać do oglądania…
Najlepszy z Torów. Zabawny.
Dało się przeżyć, pomimo dubbingu – nienawidzę. Bardziej historia dla dzieci, przekazująca dobre wartości dzieciom, choć dorosłym też by się przydało.
najwiekszy szajs od marvela … jak mozna tak zniszczyc film thora???? film to wielka komedia zero jakiejkolwiek powagi…. naprawde nie polecam