Za 4x obejrzany. Wnioski i podsumowanie : Batman to idiota na dodatek pierwszy raz w życiu robi pompki. Film bez ładu i składu. Gangsterzy , szmaciarze . I buntownicy . Całość syf jakich mało
Jeżeli nie jesteś zdegenerowany i masz jakiś mózg . Nie Polecam . Zmarnowane 3h czasu . Chociaż pospałem. Nigdy więcej tego wątku zdarzeń . Patologiczny film.
Film podoba mi się tylko z jednego względu, że Batman wciąż jest białoskóry i że postrzelili murzynkę, przyszłą burmistrz Gotham, czyli jebać poprawność polityczną!
….ocena z nieba wzieta, najgorszy aktor jaki zagral Batmana, ktory zawsze powienien byc grany przez duze B. Tu generalnie caly film uraga tej postaci, tu batman stal sie nieporadny, wrecz przecietny, nie zostalo nic z profesjonlizmu tej postaci.
Ten film jest na drugim miejscu z najgorszych batmanów jakie widziałem. Z clooneyem jast nadal najgorszy mimo że tam jest więcej akcji. Nie polecam obu.
Słaby że dwa razy przysnąłem
A ja obejrzę. 3h filmu ocena potem
Za 4x obejrzany. Wnioski i podsumowanie : Batman to idiota na dodatek pierwszy raz w życiu robi pompki. Film bez ładu i składu. Gangsterzy , szmaciarze . I buntownicy . Całość syf jakich mało
Jeżeli nie jesteś zdegenerowany i masz jakiś mózg . Nie Polecam . Zmarnowane 3h czasu . Chociaż pospałem. Nigdy więcej tego wątku zdarzeń . Patologiczny film.
Film podoba mi się tylko z jednego względu, że Batman wciąż jest białoskóry i że postrzelili murzynkę, przyszłą burmistrz Gotham, czyli jebać poprawność polityczną!
Ale MARYJA LOL2
Ale Maryja lol2
ocena sztucznie nabita aby ogladali, 10 min i wyłaczyłem dno totalne
ZAJEBISTY FILM.
Jeden z lepszych filmow jakie widzialem w tym dziesiecio-leciu pozdro. ;D
cieszy mnie, że nie tylko ja to widzę. Filmy po 2000r to już nie to. a ten batman to DNO szkoda czasu.
….ocena z nieba wzieta, najgorszy aktor jaki zagral Batmana, ktory zawsze powienien byc grany przez duze B. Tu generalnie caly film uraga tej postaci, tu batman stal sie nieporadny, wrecz przecietny, nie zostalo nic z profesjonlizmu tej postaci.
Bardzo dobry film 9/10… nie wiem, dlaczego te dzieciaki na niego narzekają.
Ten film jest na drugim miejscu z najgorszych batmanów jakie widziałem. Z clooneyem jast nadal najgorszy mimo że tam jest więcej akcji. Nie polecam obu.
Rasistowski film
Po 30 min wyłączone, tego gówna sie nie da oglądać, Batman spedalony na maxa
to najgorszy batman jakiego kiedykolwiek nakręcono kto dał mu taką wysoką ocenę ślepy głuchy czy głupi
batmin na prezydenta
Co to za głos w 2:44:15 ???
Co to za głos w 2:44:15 ??? Znowu zagadka?
Rewelacja Film SZTOS A wam się mózgi wypaliły od Marvela Jak piszecie że batman z drewna
Rewelacja Film SZTOS
Ocena 8.3 Hahahahaha!!!! Te oceny chyba lewoskrętni fałszują.
To jakieś Azylum. Coraz gorszy szajs z roku na rok.
batman z drewna.. i jego cielęce spojrzenia. nadęcie i nędza.
Co za szajs szkoda czsu gniot
Batman wygląda jak Transwestyta
Szkoda czasu na to wylaczylem po 40 minutach