W lasach na północ od Petersburga od trzech dekad giną ludzie. 14 października 2017 roku zespół wolontariuszy wyrusza tam w poszukiwaniu zaginionego nastolatka. Wkrótce kontakt z nimi zostaje utracony.
W lasach na północ od Petersburga od trzech dekad giną ludzie. 14 października 2017 roku zespół wolontariuszy wyrusza tam w poszukiwaniu zaginionego nastolatka. Wkrótce kontakt z nimi zostaje utracony.
Nuda szkoda pradu na to.