tego nie da się oglądać . Cage to dno, a newet metr pod dnem. kto takie gówna kręci? i kto wykłada na produkcje pieniądze ? scenariusz tragedia. gra aktorka …. bark słów, nie ma tu czego oceniać , takich filmów poprostu nie powinni kręcić a tym bardziej gdzie kolwiek publikować
Straszne gówno. Ale nie takie leżące na trawniku. To gówno, które leżało na środku chodnika i niechcący w nie wdepnąłeś. Teraz próbujesz je jak najszybciej wytrzeć i o nim zapomnieć, ale ono cały czas tam jest. W zakamarkach podeszwy i pamięci.
W pełni się zgadzam.. chociaż aktorem on nigdy nie był dobrym. Jedna mina. Grywał we wciągających filmach ale takich już nie ma. Istne szambo. Po 14 minutach dałem na wstrzymanie
Cage stacza się na samo dno. z filmu na film coraz większa szmira. już chyba sam płaci za swoje filmy. scenariusze nadające się jedynie na papier toaletowy. strata czasu . aktor dno. poducent. poniżej dna
tego nie da się oglądać . Cage to dno, a newet metr pod dnem. kto takie gówna kręci? i kto wykłada na produkcje pieniądze ? scenariusz tragedia. gra aktorka …. bark słów, nie ma tu czego oceniać , takich filmów poprostu nie powinni kręcić a tym bardziej gdzie kolwiek publikować
Straszne gówno. Ale nie takie leżące na trawniku. To gówno, które leżało na środku chodnika i niechcący w nie wdepnąłeś. Teraz próbujesz je jak najszybciej wytrzeć i o nim zapomnieć, ale ono cały czas tam jest. W zakamarkach podeszwy i pamięci.
25,05 rozpiety kolnierz i zyje.Jak on mogl zagrac w takiej farsie? Wstyd i chanba
W pełni się zgadzam.. chociaż aktorem on nigdy nie był dobrym. Jedna mina. Grywał we wciągających filmach ale takich już nie ma. Istne szambo. Po 14 minutach dałem na wstrzymanie
Cage stacza się na samo dno. z filmu na film coraz większa szmira. już chyba sam płaci za swoje filmy. scenariusze nadające się jedynie na papier toaletowy. strata czasu . aktor dno. poducent. poniżej dna