W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”. Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

Reklama




















Daje do myślenia, dobra animacja ze wspaniałym przekazem.
lepsze niż myślałem
lepsze niż sądziłem polecam szczerze
po obejrzeniu: film bardzo dobry, polecam 9,5/10. Można się spodziewać drugiej części gdzie 22 spotka się z Joe
wstawiam komentarz przed obejrzeniem i sądzę że film będzie fajny 🙂
no i przesiedział w domu resztę życia bo korona-lna