Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.
Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.
Żaden chłam, dobre kino nadal na poziomie jak w 1, mam nadzieję, że 3 też będzie ok.
7/10
Mnie za takie komentarze 2 razy zbananowali. Leftwactwo ma narzędzia szpiegujące i czytające komentarze.
Konkretnie, to jakiś dostawca usług dla tych stron. Totalna inwigilacja $yj0nu.
Ogólnie chłam, ale jak na 2020, to i tak nawet ok
czarno ja widze jankieskie kino, tytul filmu to
Niesmiertelny L.G.B.T
Był by dobry.Film zepsuły homosodomiczne zapędy twórców tego obrazu.Takie moje spostrzeżenie.
Taki sobie