CDA-HD – Darmowe Filmy i Seriale w HD Online
  • Źródła Serwis Dźwięk / Język Jakość



  • HD Terminator: Mroczne przeznaczenie / Terminator: Dark Fate (2019)

    Terminator: Mroczne przeznaczenie / Terminator: Dark Fate (2019)

    Terminator: Mroczne przeznaczenie / Terminator: Dark Fate (2019)

    Terminator: Dark Fate    01 Nov 2019

    128 min AkcjaPrzygodowySci-Fi

    6.3
    IMDB: 6.3/10 95 głosów

    , , , , , , , , ,

    USA, Spain, Hungary




  • Zgłoś problem

    Sarah Connor powraca, aby chronić dziewczynę imieniem Dani przed nowym Terminatorem Rev-9.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    27 komentarzy

    1. Kinoman pisze:

      nie da sie właczyć

    2. Mitrandir pisze:

      A mnie sie podobal buraki.Jak nie pasuje to muminki ogladc

    3. lakukaracza cicicicickkkaaa

    4. bezele pisze:

      ale gniot szkoda czasu ja pierdole kto robi babskiego terminatora???

    5. dzebaniec pisze:

      ALE JAJKA JEBANCA

    6. Skull pisze:

      Polaki biedaki…
      Nie pasi? Kup bilet a nie darmowe i jeszcze polaczek marudzi

    7. Naladior pisze:

      9:30 gdyby nie Arturito nawet bym nie oglądał 😀

    8. Kubuś Puchatek pisze:

      Ściągnięcie sobie Adblocka i nie będziecie mieć problemu z reklamami 🙂

    9. maldi pisze:

      tego se kulwa nieda ogladac

    10. Cichy_luj pisze:

      Panie i panowie, może na dyskutujmy na argumenty a nie na wyzwiska?
      Rozumeiem że reklamy i słaba jakoś i że dubbing słaby i napisy też chujowe, w pełni się z tym zgadzam. No ale po co się irytować?
      Ja mam dla nas wszystkich rozwiązanie idealne.
      Pooglądajmy razem Tv-Pis, najlepiej coś pokroju ukrytej prawdy. Potem Polsat żeby przyzwyczaić się do reklam a potem można otwierać piwko i brać się do Terminatora, bo już żaden Wkurw wam nie straszny.
      Miłego seansu 😀

    11. Cayan pisze:

      Jak można było nawet pomyśleć o dubbingu do filmu „Terminator” – głupszego pomysłu nie zaobserwowałem od wielu, wielu lat…. Niesamowita żenada !!!!!!!!!!!!

    12. Jano pisze:

      Wreszcie dobra kopia. Film całkiem całkiem. Ale oczywiście jest takie uczucie że to wszystko już widzieliśmy. Ogólnie nawet przyjemnie się ogląda.

    13. nessmann pisze:

      Pieprzone reklamy w trakcie filmu zaslaniaja obraz i tekst, po za tym teks jest zle przetlumaczony, ona mowi ze zniczyla to a tlumaczone napisy informuja ze powiedziala ze jest zniszczona tak wiec porazka, napisy tak male i slabo widoczne ze nie do ogladania, jakosc powala na kolana tak zalosnej wersji nie widzialem, po 2 minutach zrezygnowalem i znalazlem film na necie w swietnej jakosci

    14. goral pisze:

      dajcie spokoj jak mozna taka wersje ogladac odrazu zrezygnowalem

    15. warszafskie mędrusie nie komentujcie pisze:

      coraz gorsze filmy kyrwa robia jebancy …kompy coraz mocniejsze a efektty jak z 19 wieku o co tu kurwa chodzi ???? jescze nie ogladalem tego filmu bo czekam na lepsza jakos …. lubie batmana i rambo tez :)) ehhe

    16. marek pisze:

      To jest CDA – HD ? chyba chd

    17. nessmann pisze:

      loger dzieciaku idz w metina pograj, teczowa flaga to nic zlego, sam sie szminka malowales w damskiej toalecie juz od 4 klasy podstawowki wiec nie udawaj hojraka

    18. Loger pisze:

      Co to za badziew?! Terminatorka? Co to za lewackie dziadostwo? Następny będzie biegał z tęczową flagą i uszminkowany? Je***na polityczna poprawność!!!. Tfu..hoolywoodskie .dziadostwo.

    19. dawid pisze:

      slowniczek kup

    20. eff pisze:

      A dzie full chd?

    21. Marcin pisze:

      do kolesia podemna
      JEB SIE NA RYJ

    22. FANCDAHDSOLIDARNY pisze:

      Chu*ki, którzy nie rozumieją strefy w jakiej żyją SŁUCHAJCIE! Od blokowania reklam jest wtyczka/rozszerzenie o rodzaju ADBLOCK, a premiera miała stosunek z widzami niedawno, więc nie pier*olcie od rzeczy i nie wymagajcie od UPLOADERA gwiazd z d*p*y Arnolda i tych babek JASNE?! Jesteście warci tego gó*na właśnie. GNOJE, którzy uważają, że wszystko jest za free i się wiecznie należy. CIESZCIE się, że macie, bo do kina nie można pójść i za JE*ANE 30zł obejrzeć tylko wytykać i czuć się komfortowo jak PI*DY.

    23. Prośba pisze:

      Odnowi ktoś link,bo już gonie ma ?.Z góry dziękuje.

    24. drapek pisze:

      film jest zajebisty a knur i chorwat to niech ogladają dynastie albo M jak milośc poza tym Arnold i Linda dają rade jak zawsze

    25. Knur pisze:

      Nie oglądałem, i nie zamierzam nawet jak będzie w HD, jakieś baby udają twardzieli i ratują świat, śmiechu warte.

    26. Chorwacky pisze:

      Byłem i szkoda mi hajsu wydać było jak zacząłem oglądać te pierwsze 21 minuty.

    Podobne filmy