Hiszpania, 1944 rok. Jedenastoletnia Ofelia przenosi się z matką do domu okrutnego ojczyma. Pewnego dnia odkrywa tajemniczy labirynt, w którym spotyka fauna.
Hiszpania, 1944 rok. Jedenastoletnia Ofelia przenosi się z matką do domu okrutnego ojczyma. Pewnego dnia odkrywa tajemniczy labirynt, w którym spotyka fauna.
Klasyka Guillermo del Toro. Film warty każdej minuty. Polecam dla tych, którzy doceniają prawdziwe kino.
Popieram, film jest fajny Ci którzy są przeciwni temu to wywalać do lekarza
ten kto uważa że ten film jest slaby albo beznadziejny to osobiście uważam że powinien iść się leczyć na nagi bo na głowę to już za późno banda gimbiarzy co nie wiedzą co jest dobre a co złe bo sa wychowani na durnych opowiastakch z uniwersum marvela albo żyją w iuluzji że nowe SW (STAR WRS) są cos więcej niż funt kłaków każdy idiota który twierdzi ze ten film jest zły pradopodobnie ma problemy z samooceną własnego poziomu intelektualnego pozdrawiam
Tragedia to ten odtwarzacz, nie da się obejrzeć całego filmu bez przycięcia, żeby film obejrzeć dwugodzinny, trzeba przy nim spędzić 4 godziny.
dno to komentarz gibona i maxa
tragedia w 10 min wylaczylem… debilstwo nie polecam
dno masakra nie polecam mega bzdura
dno masakra