Amberle i Eretria uciekają przed krwiożerczymi Łowcami Elfów, którzy dla zabawy uwielbiają obcinać uszy elfom, podczas gdy Wil szuka ich z pomocą nieoczekiwanego przyjaciela. W pałacu król wysyła Andera i Ariona, aby zamordowali Dagda Mor – z druzgocącymi konsekwencjami.



Ogólnie serial ciekawy, ale jest mieszanina z odcinkami. Jednego brakuje całkowicie pomiędzy 3 i 4, natomiast 5 i 6 to dwa te same. Można się zawiesić w oglądaniu 🙂